Tričko s vlastným motívom:

POTLAČ TRIČIEK S VLASTNÁM MOTÍVOM JE AŽ DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ.

Je to veľmi jednoduché. Stačí ak nám pošlete mailom na emerikano@emerikano.sk Vašu predstavu ako by tričko malo vyzerať. My Vám obratom odpíšeme. Okamžite odpovedáme každý deň bez výnimky v čase od 9:00 do 22:30 vrátane víkendov aj sviatkov. Ak Vám nepríde odpoveď, tak sme buď mail od Vás nedostali, alebo náš mail skončil vo Vašom priečinku SPAM. Určite sa NIKDY nestane, aby sme my niekomu neodpovedali. Skúste napísať znovu, alebo volajte prípadne SMS na 0905 954 115. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky !

Cena trička s vlastným motívom je 19,99 €. Cena je rovnaká pre všetky ponúkané farby tričiek (tabuľka je nižšie). Pri odbere 6 a viac kusov rovnakých tričiek (na všetkých tričkách musí byť rovnaká potlač) je cena 13,99  € za kus (táto zvýhodnená cena platí len pre pánske tričká).

V cene je zahrnuté:
-Značkové tričko 100% bavlna
-Grafický návrh
-Potlač vpredu maximálnej veľkosti formátu A4
-Vyhotovenie trička okamžite po Vašom odsúhlasení grafického návrhu. To platí aj cez víkendy a sviatky! U nás Vás neprekvapíme žiadnymi ďalšími príplatkami. Neúčtujeme príplatok ani za prácu grafika, ani za úpravu obrázkov, ani za expresné vyhotovenie ktoré je u nás štandard, ani za vytlačenie, ani za grafický návrh, samozrejme ani za samotné tričko, ani žiadny manipulačný poplatok, ani príplatok za víkendy. V cene dopravy je u nás vždy zahrnutá aj dobierka a balné! U nás máte naozaj istotu, že konečná cena je skutočne konečná.

V cene nie je zahrnutá jedine doprava:
Buď poštou za 3,49 € alebo doručenie kuriérom za 4,99 €. Zaplatíte pri prevzatí. Termín expedície v prípade kuriéra je každý pracovný deň ráno. V prípade pošty sú termíny expedície pondelky, stredy a piatky. Tu je tabuľka kedy Vám bude balíček doručený podľa toho kedy si tričko objednáte: ZOBRAZIŤ TABUĽKU V prípade osobného odberu v Banskej Bystrici dopravu samozrejme neplatíte.

Príplatok za obojstrannú potlač (teda potlač aj na chrbte) je + 5 € k cene trička. Kôli technickej náročnosti robíme obojstrannú potlač len vo výnimočných prípadoch.

Potlač na rukáv nerobíme.

Dostupné farby unisex (pánskych) tričiek:

Dostupné farby dámskych tričiek:

Aj takéto tričká si u nás dali potlačiť naši zákazníci:

Niečo pe najmenších:

Obojstranná potlač:

Fotka z našej dielne:

Absolventské tričká:

Absolventské tričká v dámskej verzii:

Vlastný motív na obliečkach na vankúšiky: