Ospravedlňujeme sa, no aktuálne tričká netlačíme ani neposielame. Máme totiž pokazenú tlačiareň, ešte stále sme sa nespamätali z covidových opatrení a vzhľadom na cenu tlačiarne sme nútení uvažovať o likvidácii celej firmy. Veľmi nás to mrzí. Ďakujeme za pochopenie.

My pracujeme takmer nonstop. Naša pracovná doba je od 9:00 do 22:30. To platí aj v soboty, nedele a sviatky. Vami objednané tričko je potlačené, zabalené a pripravené na expedíciu zväčša už hodinu po objednaní každý deň bez výnimky !

Jediný limitujúci faktor je pošta a kuriér. Termín expedície v prípade kuriéra je každý pracovný deň ráno. V prípade pošty sú termíny expedície pondelky, stredy a piatky. Tu je tabuľka kedy Vám bude balíček doručený podľa toho kedy objednávku vytvoríte: ZOBRAZIŤ TABUĽKU

Slovenská pošta 1.trieda - dobierka:

Slovenská pošta 1.trieda - dobierka - objednávka do 49€ vrátane - 4,49 €
Slovenská pošta 1.trieda - dobierka - objednávka od 50€ vrátane - BEZPLATNE (50€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)

Zaplatíte pri prevzatí zásielky. Doručenie na dodaciu adresu je 1 až 3 pracovné dni po expedovaní. Informáciu o tom, kedy sme Vašu objednávku skompletizovali a expedovali vždy posielame E-mailom. Tričko zvyčajne potlačíme ešte v deň objednania. Balíčky nosíme na poštu v pondelky, stredy a piatky.

Kuriér - Platba pri doručení:

Kuriér Toptrans - dobierka - objednávka do 49€ vrátane - 5,99 €
KuriérToptrans - dobierka - objednávka od 50€ vrátane - BEZPLATNE (50€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)

Doručenie na dodaciu adresu je spravidla do 24 hodín po expedovaní (kuriér doručuje iba v pracovné dni). Informáciu o tom, kedy bude Vaša objednávka expedovaná vždy posielame E-mailom. Tričko potlačíme ešte v deň objednania a expedujeme najneskôr nasledujúci pracovný deň.


Kuriér - Platba vopred prevodom na náš účet:

Kuriér Toptrans - balík - objednávka do 49€ vrátane - 4,99 €
Kuriér Toptrans - balík - objednávka od 50€ vrátane - BEZPLATNE (50€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)
Po pripísaní a potvrdení Vašej platby na náš účet je doručenie na dodaciu adresu spravidla do 24 hodín v pracovné dni po expedovaní. Informáciu o tom, kedy sme Vašu objednávku skompletizovali a expedovali vždy posielame E-mailom.


Osobný odber v Banskej Bystrici:

osobný odber aktuálne nie je možný, predajňa je zrušená

BEZPLATNE

V kamennej predajni EMERIKANO s.r.o. Dolná 56, Banská Bystrica s vopred dohodnutým termínom prostredníctvom e-mailu emerikano@emerikano.sk alebo telefonicky 0905954115.